همه چیز در مورد وردپرس و کاربرد های آن

وردپرس چیست و چرا به آن نیاز دارید؟
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد راه اندازی یک سایت برای کسب و کار یا برند شخصی خود داشته باشید، اما با توجه به هزینه‌های بالای طراحی سایت، از این کار منصرف شده باشید! شما در واقع با استفاده از وردپرس، قادر هستید که سایت یا وب سایت‌ خود را مدیریت کنید، برای آن‌ها صفحه سازی کنید، لینک بسازید و… شاید کمی گیج شده باشید و نیاز به توضیح بیشتری راجع‌به اینکه وردپرس(WordPress) چیست؟ نیاز داشته باشید. نگران نباشید در ادامه این مطلب به صورت کامل همه موضوعاتی که در این زمینه ممکن است با آن‌ها برخورد کنید را مطرح می‌کنیم.

WordPress به زبان ساده

اگر قصد راه اندازی یک وبسایت شخصی، شرکتی، فروشگاهی و یا … را داشته باشید، بدون شک چند راه بیشتر پیش روی شما نیست. شما می‌توانید از یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی یا سیستم‌های مدیریت محتوای رایگان مانند وردپرس برای کار خود استفاده کنید، که معمولا برای شروع یک کسب کار بیشتر از سیستم‌های مدیریت محتوای رایگان استفاده می‌شود. برخی از سیستم‌ها نسبت به انواع دیگر برتری دارند و ویژگی‌های خاص آن‌ها باعث شده‌است که شما با یک سیستم مدیریت محتوای جذاب روبرو باشید! بدون شک بهترین (CMS(Content Management System موجود، وردپرس است که شامل قالب‌ها و پوسته‌های بسیار گوناگونی است، شما با توجه به این که چه نیازی دارید، می‌توانید از این قالب‌ها، افزونه‌های مرتبط و … استفاده کنید.

مدنظر داشته باشید که هر چقدر در مورد این سیستم مدیریت محتوا اطلاعات کامل‌تر و جامع‌تری داشته باشید، در نهایت این شما هستید که به بهترین شکل ممکن، قادر هستید از مزایای بی‌شمار آن استفاده کنید. اگر در مورد امنیت وردپرس و یا مسائلی از این دست نگران هستید، باید به شما بگوییم که جای هیچ نگرانی نیست! در ادامه سعی می‌کنیم که با اطلاعات کاملی شما را راهی استفاده از این سیستم مدیریت محتوا کنیم.

برای مطالعه ادامه مطلب به مقاله وردپرس چیست وبلاگ هاستیدا مراجعه نمایید

نویسنده مطلب: hostida

منبع مطلب

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.