معرفی قالب گارج مارکت راست چین

اگر در کنکور شرکت کرده اید یا یکی از اعضای خانواده در کنکور شرکت کرده اند احتمالا سری به سایت گاج مارکت زده اید. این وب سایت در عین سادگی و در دسترس بودن تمام بخش ها، یکی از جذابترین طراحی های فروشگاه کتاب را دارد. از ویژگی های بارز این سایت سرعت، چیدمان، بنرهای جذاب آن و نمایش دسته های پرطرفدار است که به آسانی در دسترس کاربران بازدید کننده قرار گرفته است.

اگر قصد راه اندازی وب سایت فروش آنلاین کتاب و لوازم التحریر را دارید در ادامه نکات کلیدی برای انتخاب یک قالب مناسب را بخوانید.

  • تناسب قالب وردپرسی با فروشگاه خود را درنظر بگیرید. اگر قصد راه اندازی فروشگاه لوازم التحریر و کتاب کودک را دارید سعی کنید قالب و طراحی آن متناسب با مشتری هدف شما باشد. استفاده از رنگ های شاد و طراحی خلاقانه می تواند وجه تمایز شما با سایر مارکت های آنلاین باشد.
  • خریداران و مشریان واقعی محصولات کتابهای آموزشی و کمک درسی والدین فرزندان هستند که اکثرا با موبایل کار جستجو و خرید آنلاین را انجام می دهند. بنابراین داشتن یک سایت واکنشگرا از نیازمندی های اولیه طراحی سایت است که معمولا در تمامی قالب های راستچین شده در نظر گرفته شده است. با اینحال بهتر است شما پیش نمایش قالب را در موبایل ببینید.
  • 1 ثانیه تاخیر در لود سایت منجر به از دست رفتن 1 تا 10% مشتریان می شود. بنابراین دومین فاکتور توجه به سرعت قالب است. قالب های گاج مارکت همگی جزو پرسرعت ترین قالب های فروش فایل است.
  • قابلیت توسعه و آینده وب سایت فروشگاهی خود را در نظر بگیرید. بررسی کنید آیا قالب مورد نظر قابلیت توسعه امکانات را دارد یا خیر. این توسعه می تواند توسط سفارشی سازی قالب یا نصب افزونه های وردپرسی انجام شود.

موارد ذکر شده در بالا تنها بخشی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در انتخاب قالب فروش کتاب (مشابه gajmarket) است. راست چین در کنار قالب های فروش فایل، قالب اختصاصی گاج مارکت را با دمویی دقیقا مشابه آن ارائه کرده که می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

https://www.rtl-theme.com/tag/gajmarket-theme/

در تصویر زیر نیز میتوانید وب سایت گاج مارکت و دموی قالب فرنام گاج را مشاهده کنید، هیچ تفاوتی در طراحی دیده نمی شود.

https://www.gajmarket.com/- سایت گاج مارکت
https://www.gajmarket.com/- سایت گاج مارکت

قالب گاج مارکت راست چین
قالب گاج مارکت راست چین

در ادامه سرعت این دو سایت با هم مقایسه شده است. همانطور که مشاهده می کنید دموی قالب گاج مارکت راست چین سرعت بالاتری دارد و این سرعت بازهم قابل بهینه سازی است.

سرعت قالب گاج مارکت راست چین: 8 ثانیه
سرعت قالب گاج مارکت راست چین: 8 ثانیه
سرعت سایت گاج مارکت:21ثانیه
سرعت سایت گاج مارکت:21ثانیه

نکته: سرعت هر دو سایت توسط gtmetrix سنجیده شده است. سرعت لود واقعی هر دو سایت بالاتر از اعداد ذکر شده است.

در لینک زیر می توانید نتیجه تحلیل پرفورمنس هر دو سایت رو ببینید.

تحلیل سرعت قالب گاج مارکت راست چین: https://gtmetrix.com/reports/tarheiran.ir/qFxlM9FY/

تحلیل سرعت سایت گاج مارکت: https://gtmetrix.com/reports/www.gajmarket.com/089lc4ha/

سایر فاکتورهای انتخاب قالب را در ویرگول بخوانید.

نویسنده مطلب: راست چین | RTL-Theme.com

منبع مطلب

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.