مهم ترین ویژگی های فروشگاه ساز ووکامرس

در این بخش از دوره ووکامرس تعدادی از ویژگی های فروشگاه ساز ووکامرس را لیست کرده ایم:

رایگان و متن باز بودن ووکامرس: این افزونه رایگان و open source و به راحتی قابلیت نصب روی هاست را دارد. می توانید پس از آموزش ووکامرس هر تغییری روی آن اعمال کنید.

فروش انواع محصولات: قابلیت فروش انواع محصولات فیزیکی، خدماتی و دانلودی را دارد.

ارائه گزارش پیشرفته: یکی دیگر از ویژگی های مهمی که در دوره ووکامرس به آن اشاره می شود، وجود یک سیستم گزارش گیری قوی است که براساس زمان، دسته بندی، محصولات و… یک گزارش آماری از فروش، سود و درآمد ارائه می دهد.

حمل و نقل: افزونه بومی حمل و نقل ووکامرس این قابلیت را می دهد که بتوانید پست پیشتاز، سفارشی و پیک موتوری را برای حمل و نقل انتخاب کنید.

در نظر گرفتن مالیات: برای محصولاتی که مالیات دارند می توانید به راحتی مالیات تعریف کنید. این قابلیت در بسیاری از فروشگاه سازها وجود ندارد.

تنوع قالب ووکامرس: تنوع زیاد پوسته و قالب وردپرس با پشتیبانی ووکامرس، بهترین ویژگی است که روز به روز هم براین تنوع افزوده می شود. هزینه قالب های ووکامرس بین 40 تا 80 تومان است.

افزونه کمکی: در دوره ووکامرس نحوه نصب افزونه کمکی به ووکامرس آموزش داده می شود. تعداد افزونه های کمکی زیاد است و اگر به دنبال ویژگی بودید که ووکامرس آن را نداشت می توانید در کمترین زمان از بین افزونه ها یکی را نصب کنید.

اطلاع رسانی پیامکی: به راحتی می توانید کاربران خود را از طریق افزونه رایگان پیامک، از وضعیت سفارششان آگاه کنید.

در نظر گرفتن انواع کد تخفیف: با شرایط مختلف براساس زمان، محصول، دسته بندی و گزینه های پیشرفته دیگر می توانید انواع کد تخفیف تعریف کنید.

نویسنده مطلب: setareh

منبع مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.