افزونه amp چیست و چه تاثیری به وبسایت دارد؟

آیا تا به حال به شما گفته شده است که برای بالا بردن رتبه وب سایت خود ، بهینه سازی تلفن همراه یکی از مراحل ضروری است؟ اگر بله ، پس حتماً درباره AMP نیز شنیده اید. اگر یک وب سایت وردپرس دارید ، بدانید که شما مزیتی دارید زیرا بسیاری از بهترین افزونه های AMP وردپرس وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

برای کسانی که تازه با این مفهوم آشنا شده اند ، مخفف Accelerated Mobile Pages ، AMP یکی از پروژه های پشتیبانی شده توسط Google است که هدف آن افزایش سرعت وب تلفن همراه است.

برای کسانی که تازه با این مفهوم آشنا شده اند ، مخفف Accelerated Mobile Pages ، AMP یکی از پروژه های پشتیبانی شده توسط Google است که هدف آن افزایش سرعت وب تلفن همراه است. این پست شامل 5 بهترین افزونه AMP وردپرس برای سرعت بیشتر سایت است.برای کسانی که تازه با این مفهوم آشنا شده اند ، مخفف Accelerated Mobile Pages ، AMP یکی از پروژه های پشتیبانی شده توسط Google است که هدف آن افزایش سرعت وب تلفن همراه است.

AMP چیست؟

AMP پروژه منبع باز Google است که به سرعت بارگذاری صفحه برای نسخه موبایل سایت کمک می کند. برای انجام این کار ، صفحات AMP از چارچوبی از کد AMP حذف شده استفاده می کنند.

علاوه بر این ، گوگل همچنین صفحات AMP را برای ترافیک ناشی از جستجوی Google ذخیره می کند که زمان بارگذاری را بیشتر می کند.

اهمیت AMP برای بازدیدکنندگان تلفن همراه:

اکنون که از اصل AMP اطلاع دارید ، آیا باید از آن برای وب سایت تلفن همراه خود استفاده کنید؟ اگر بله ، چرا لازم است؟ اساساً ، AMP راهی برای ایجاد صفحات وب ثابت است که به صفحات تلفن همراه اجازه می دهد بسیار سریعتر از HTML معمولی بارگیری شوند. به طور خلاصه ، سرعت بارگذاری صفحات تلفن همراه را افزایش داده و نرخ بهینه سازی تبدیل موبایل را بهبود می بخشد.

بر اساس تجزیه و تحلیل ، اگر وب سایت شما در عرض 7 ثانیه یا کمتر بارگیری نشود ، ممکن است حجم زیادی از ترافیک خود را از دست بدهید. و سپس ، مزایای زیادی وجود دارد که می توانید با این مفهوم به دست آورید.

.برای توضیح بیشتر با یک مثال ، با حرکت به سمت AMP ، مرکز بلیط رویدادها متوجه تغییرات زیر شد:

افزایش 6 درصدی جلسه

کاهش 10 درصدی نرخ پرش

افزایش 100 درصدی نرخ تبدیل

13٪ افزایش طول مدت یک جلسه متوسط

.کرده اید و این افزونه با محیط میزبانی و موضوع شما سازگار است.

نویسنده مطلب: websibaacademy1

منبع مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.