3 بهترین دوره آموزش رایگان طراحی سایت 2022

آموزش طراحی سایت
آموزش طراحی سایت

بسیاری از ما به طراحی سایت و برنامه نویسی علاقه مندیم ولی نمی توانیم برای یادگیری هزینه کنیم. این عدم توان می تواند دلایل خاصی داشته باشد مانند نداشتن هزینه لازم. در این مقاله وب سایت هایی که به شما طراحی سایت را به صورت رایگان می آموزند را معرفی می کنیم و دوره های رایگان آنهارا برای شما می گذاریم.

1. دوره طراحی سایت مقدماتی پیشکاروب

یکی از دلایلی که ممکن است نخواهید برای آموزش هزینه کنید این است که نمی دانید آیا این واقعا شغل ایده عال شما است یا نه. وب سایت پیشکاروب یک دوره رایگان ارائه کرده است که در این دوره مفاهیم ابتدایی طراحی سایت را به شما می آموزد و از صفر بدون هیچ پیش نیازی به شما نحوه طراحی سایت با استفاده از زبان های html , php , pdo , css را به شما می آموزد.

pishkarweb.com/courses/website-develope-free

2. دوره طراحی سایت ابزاروردپرس

وب سایت ابزاروردپرس یکی از محبوب ترین و کامل ترین دوره های طراحی سایت با وردپرس را ارائه کرده است. این دوره در بیش از 100 جلسه طراحی سایت با استفاده از وردپرس را به صورت کامل به شما می آموزد. همینطور نحوه کسب درآمد از این حوزه را نیز به شما آموزش می دهد. اگر به طراحی سایت علاقه مند هستید اما می خواهید بدون دانش کد نویسی این کار را انجام بدهید ، مسلما وردپرس بهترین گذینه برای شما است و دوره ابزاروردپرس نیز بهترین جا برای آموزش وردپرس است.

https://abzarwp.com/wordpress-tutorials/

3. دوره طراحی سایت میهن وردپرس

وب سایت میهن وردپرس نیز یکی از کاملترین دوره های طراحی سایت را برای کاربرانش تهیه کرده. این دوره نیز مانند ابزار وردپرس از صفر تا صد طراحی سایت را به شما با استفاده از سایت ساز رایگان وردپرس می آموزد. میهن وردپرس یکی از بهترین و کامل ترین دوره های طراحی سایت را برای کاربران خود فراهم کرده است همینطور این وب سایت به شما خدمات وردپرس و ابزار های وردپرس را نیز ارائه می کند.

https://mihanwp.com/wordpress-learn/

جمع بندی

طراحی سایت یکی از بهترین شغل های سال 2022 می باشد که اگر به آن علاقه داشته باشید مسلما اتفاقات خوبی در مسیر شما قرار می گیرد و می توانید درآمد خوبی داشته باشید. طراحی سایت هم به صورت وردپرس و هم کد نویسی ممکن است و به این بستگی دارد که شما به کدام روش بیشتر علاقه مند هستید.

نویسنده مطلب: سیما افضلی

منبع مطلب

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.